Дорогий Фермер!!!

Примітка

Від імені компанії “Плакер” дякуємо Вам за відвідування нашого сайту!

Ми розробили широкий спектр перощіпального обладнання, шпарчанів і бильних пальців, виходячи з потреб сучасного Українського фермера. Наші машини для скубання, насадки на дриль для зняття пір’я птиці і шпарчани-автомати – це надійне вкладення на багато років! Більні пальці розроблені так, щоб працювати довго і обскубувати якісно.

Багатьом птахофермерам України машина для зняття пір’я дозволяє полегшити працю і заощадити багато часу! Сьогодні купити машину для скубання птиці в Україні не складає труднощів! Телефонуйте нам в компанію “Плакер Україна” і купуйте незамінного помічника в господарстві!

У нас є пропозиція і для тих, хто хоче зробити машину для скубання птиці своїми руками. Тут Ви знайдете бильні пальці для виготовлення машини своїми руками.

Поєднання європейської якості і доступної ціни є одним з наших пріоритетів. У нашому асортименті ви знайдете: машини для скубання, бильні пальці для перепілок, курей, бройлерів, качок, гусей та індиків, насадки на дриль для скубання птиці, шпарчани, системи ніпельного напування для птиці та кролів. Заходьте, обирайте і користуйтеся нашою продукцією вже зараз!

Відправляємо по Україні компанією Нова пошта. Є можливість самовивозу з м. Харьков.

Для зручного і швидкого оформлення замовлення, переходите в наш новий інтернет-магазин www.pluck-shop.com.ua >>>

Наш перший сайт: www.plucker.com.ua– машини для зняття пір’я та шпарчани.