Дорогий Фермер!!!

Примітка

Від імені компанії “Плакер” дякуємо Вам за відвідування нашого сайту!

Ми розробили широкий спектр перосьемного обладнання, шпарчанов і більних пальців виходячи з потреб сучасної Українського фермера. Наші пероз’ємні центрифуги, бильні верстати, перощіпательние насадки на дриль і шпарчани-автомати це надійне вкладення на багато років! Більні пальці розроблені так, щоб працювати довго і обскубувати якісно.

Багатьом птіцефермерам України пероз’емна машина дозволяє полегшити працю і заощадити багато часу! Сьогодні, купити перощіпательную машину в Україні не складає труднощів! Телефонуйте нам в компанію “Плакер” і купуйте незамінного помічника в господарстві!

У нас є пропозиція і для тих, хто хоче зробити машину для скубання своїми руками. Тут Ви знайдете бильні пальці і методичні рекомендації для виготовлення пероз’ємної машини вручну.

Поєднання європейської якості і доступної ціни є одним з наших пріоритетів. У нашому асортименті ви знайдете: машини для скубання, бильні пальці для перепела, курей, бройлерів, качок та індиків, пероз`ємні насадки на дриль, шпарчани, системи ніпельного напування для птиці та кролів, мікрочашечние поїлки. Заходьте, вибирайте і користуйтеся нашою продукцією вже зараз!

Відправляємо по Україні компанією Нова пошта. Є можливість самовивозу з г. Харьков.

Для зручного і швидкого оформлення замовлення, переходите в наш новий інтернет-магазин www.pluck-shop.com.ua >>>

Наш перший сайт: www.plucker.com.ua– пероз’ємні машини та шпарчани